Dar Djerba Zahra

148 last minute termínů
od 8 901 Kč

Dar Djerba Zahra

All inclusive

Letecky

Vincci Rosa Beach

306 last minute termínů
od 9 444 Kč

Vincci Rosa Beach

All inclusive

Letecky

Riviera

306 last minute termínů
od 9 871 Kč

Riviera

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka s all inclusive Tunis - all inclusive Borj Cedria - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Tunisko - německé cestovní kanceláře

Příjemné letovisko nedaleko města Tunis. Místo je velmi klidné, přesto je však díky své poloze vhodné i pro aktivní dovolenou.

Borj Cedria - dovolená

Místo je velmi klidné, přesto je však díky své poloze vhodné i pro aktivní dovolenou. Vzhledem ke své poloze v  severozápadní části Tuniska se Borj Cedria nabízí i jako ideální výchozí místo pro nejrůznější výlety.

Borj Cedria - dovolená s dětmi

Borj Cedria leží v jižní části Tuniského zálivu. Velmi široké písečné pláže nabízejí jak kompletní vybavení s možností vodních sportů, tak zde najdete i klid a pohodu. Místa je zde opravdu dost pro všechny. Pokud jste zvyklí cestovat, můžete si půjčit auto a vydat se třeba do známého Kartága, do Sidi Bou Said nebo poznávat zajímavosti dalších měst a památek. Pokud dáváte přednost organizované turistice, tak kromě klasických výletů zde jezdí pravidelně i vláček, který zajišťuje rychlé a pohodlné spojení s hlavním městem Tunis.

Borj Cedria - ubytování a strava

Jelikož hotelové komplexy nejsou jen jeden hotel, ale jedná se o velké zahrady s různými typy ubytování, s bazény a hřišti, obchody i dalším zázemím, je zde i mnoho zeleně a možností odpočinku. Místní kuchyně je velmi chutná a je středomořského charakteru s tureckým vlivem, které dokresluje místní vynikající červené víno.

Borj Cedria - zájezdy se slevou

Ochotně pro Vás zajistíme ubytování v Borj Cedria a zároveň pro Vás vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Naši partneři

Dovolená 2022, Dovolená 2023, Dovolená 2024

Dovolená 2025, Dovolená 2026, Dovolená 2027