Dar Djerba Zahra

148 last minute termínů
od 8 901 Kč

Dar Djerba Zahra

All inclusive

Letecky

Vincci Rosa Beach

306 last minute termínů
od 9 444 Kč

Vincci Rosa Beach

All inclusive

Letecky

Riviera

306 last minute termínů
od 9 871 Kč

Riviera

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Tunis - all inclusive Gammarth - all inclusive

Německé cestovní kanceláře

Tunisko - německé cestovní kanceláře

Gammarth je spíše název pro jednu velkou oblast s mnoha krásnými plážemi a řadou ubytovacích kapacit od hotýlků a po velké hotelové komplexy. Začíná na jihovýchodě na výběžku u Sidi Bou Said a pokračuje směrem na severozápad. V polovině tohoto pásu pláží a hotelů je dlouhý lesopark, který rozděluje Gammarth na dvě rozdílné části. V té severnější jsou hotelové komplexy, ta jižnější připomíná spíše vilkovou čtvrť s malými hotýlky a apartmány.

Gammarth - dovolená

Možností vyžití je přímo na místě mnoho. Hotelové komplexy nabízí veškerou možnou zábavu od šipek až po velké bazény a různé animační programy. Samozřejmostí jsou pak různé vodní sporty na plně vybavených plážích. Pokud Vás omrzí koupání a slunění,můžete se vydat do okolí. Kromě procházek po dlouhé pláži a v lesoparku si můžete půjčit auto nebo využít místní dopravu a vydat se i do vzdálenějšího okolí. Jako hlavní cíle se nabízí například město Tunis, Kartágo nebo Sidi Bou Said.

Gammarth - dovolená s dětmi

Na jihovýchodě je široká pěkná pláž, s pozvolným vstupem do vody. Část u lesoparku tvoří spíše izolované plážičky a občasné skály a kameny. Samozřejmostí jsou různé vodní sporty na plně vybavených plážích.Pokud Vás omrzí koupání a slunění,můžete se vydat do okolí.

Gammarth - ubytování a strava

Hotely jsou převážně přímo u moře. Místní kuchyně je velmi chutná a je středomořského charakteru s tureckým vlivem, které dokresluje místní vynikající červené víno.

Gammarth - zájezdy se slevou

Velmi ochotně Vám zajistíme dovolenou v Gammarthu a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Tunisko - Gammarth - all inclusive
Tunisko - Gammarth - all inclusive
Tunisko - Gammarth - all inclusive
Tunisko - Gammarth - all inclusive
Naši partneři

Dovolená 2022, Dovolená 2023, Dovolená 2024

Dovolená 2025, Dovolená 2026, Dovolená 2027